Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Zde naleznete odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud jste nenašli odpovědi na vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Proč nabízet svoji nemovitost přes realitní kancelář?

Realitní kancelář má mnohem větší možnosti inzerce nemovitosti a tím pádem také nalezení případného zájemce. Inzerujeme na speciálních internetových realitních serverech, časopisech, kam běžný občan nemá vůbec přístup (nebo je tento přístup značně finančně náročný). Jako běžný občan nemáte takové možnosti a mnohdy ani zkušenosti na trhu nemovitostí. A proč marnit svůj čas i peníze, když to může udělat realitní kancelář za vás. A ještě vás to nemusí nic stát.

Platí se nějaké peníze předem?

Naše realitní kancelář si neúčtuje nikdy žádné peníze ani poplatky předem. Provize jsou splatné až při dokončení obchodního případu.

Je lepší nabízet svoji nemovitost pomocí jedné či více realitních kanceláří?

Vždy je lepší zadat prodej nebo pronájem své nemovitosti pouze jedné realitní kanceláři a to té, kterou si nejdříve pečlivě vyberete. Pokud takto zadáte svoji nemovitost pouze jedné kanceláři, nejen že tato kancelář má větší možnosti inzerce výhradně zadané nemovitosti, ale především realitní kancelář věnuje výhradně zadaným zakázkám větší pozornost oproti ostatním (těm nevýhradně zadaným).

Co když se nemovitost neprodá či nepronajme? Platím nějaké poplatky?

Ne! Spolupracujeme za vás až do doby realizace obchodu na své náklady a riziko a v případě, že prodej vaší nemovitosti není zakončen úspěchem, neseme náklady sami.

Může si cizinec koupit byt v ČR?

Příslušník státu EU ano, příslušník ostatních států podle uzavřených smluv s jednotlivou zemí.