Informace pro prodávající

Informace pro prodávající

Jsem prodávající a chci vědět, jak bude prodej nemovitosti probíhat

Osobní setkání

Prvotní schůzka, kde se vzájemně poznáme. Uděláme si představu o vaší nemovitosti, co prodáváte a z jakého důvodu, jakou máte představu o ceně a domluvíme se na dalším postupu.

Zhodnocení stavu nemovitosti

Na schůzce zhodnotíme stav vaší nemovitosti, doporučíme, jak připravit nemovitost k prodeji a vysvětlíme vám dotazy k prezentaci a inzerci nemovitosti.

Podpis smlouvy o zprostředkování

Návrh exkluzivní smlouvy o zprostředkování zasíláme v elektronické podobě. Smlouvu si tak můžete podrobně prostudovat v klidu doma. Po vzájemné dohodě o spolupráci se domluvíme na termínu podpisu smlouvy.

Bezpečnost a ochrana prodeje

V rámci vybudování si důvěryhodného vztahu s kupujícím je velice důležité prezentovat nemovitost včetně jejich drobných vad a nedostatků a vyvarovat se tak možnosti kupujícího uplatnit skryté vady po dobu pěti let, na které má kupující nárok. V rámci našeho realitního a právního servisu a díky našim zkušenostem se tak mohu postarat o vaší maximální ochranu a bezpečnost prodeje.

Zjištění současného právního stavu

Osobní a družstevní vlastnictví mají svá specifika a proto je nutné pro prodej připravit:

Příprava prezentace

Prezentaci připravíme přímo na míru vaší nemovitosti tak, aby nemovitost co nejlépe vystihovala a zajistíme vám propagaci na nejnavštěvovanějších realitních portálech.

Home Staging

Příprava nemovitost k prodeji neboli Home Staging. Poradíme vám, jak připravit nemovitost tak, aby byla dokonale připravená na focení, natáčení a prohlídky a zajistíme vám služby profesionálního designera.

Home Staging Home Staging

Kvalitní fotografie

Pořízení kvalitních fotografií je základem úspěchu. Fotografie je to první, co upoutá klientovu pozornost a základě ní se klient rozhoduje, zda si nemovitost vůbec prohlédne či nikoliv.

Kvalitní fotografie

Letecké záběry z dronu

Pořízením leteckých záběrů z ptačí perspektivy si klient udělá přesnou představu o nemovitosti, pozemku a celém okolí. Získá přehled, kde si budou hrát jeho děti, kde bude venčit domácího mazlíčka, kam půjde do do lesa, na procházku nebo si zasportovat.

Videoprohlídka

Pořídíme profesionální záběry s dynamickým střihem, titulky a ozvučením. Díky dobře zpracovanému videu získá klient více informací a odpovědí, které by jen z fotografií nezískal a zároveň ušetří čas prohlídkami nemovitostí, které neodpovídají jeho představě.

3D sken půdorysu

Klient si může pohodlně prohlížet půdorys nemovitosti ve 3D provedení, jako by tam byl, může procházet místnost po místnosti a díky tomu získá přesný pohled na rozmístění, uspořádání a počet místností.

3D sken půdorysu

3D sken nemovitosti

Virtuální prohlídka nemovitosti z pohodlí domova. Klient má možnost prohlídnout si nemovitost v trojrozměrném modelu krok za krokem do nejmenších detailů a může si tak vyfiltrovat zajímavé nemovitosti aniž by ztrácel čas prohlídkami nemovitostí, které neodpovídají jeho požadavkům.

Osobní prohlídka nemovitosti

Osobní prohlídky zajistíme bez nutnosti vaší přítomnosti.

Prodej nemovitosti

Pro zajištění hladkého průběhu prodeje je potřeba několika kroků k prověření a doložení právního stavu nemovitosti: