Tompat logo info@tompat.cz 776 101 472

O nás

Společnost TOMPAT spol. s r.o. byla založena v roce 1993 bez jakéhokoliv zahraničního či úvěrového kapitálu. Naším cílem bylo vždy vybudovat poctivou společnost dodávající dobrý servis zákazníkovi v realitní oblasti. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti nabízejícího i poptávajícího, rozmanitost služeb, hladký průběh obchodu, ochota, rychlost a jistota nás v brzké době zařadily mezi realitní a obchodní společnosti, ke kterým se klienti opakovaně a rádi vrací.

Náš příběh

Jmenuji se Patrick Reichelt, jsem realitní makléř a majitel realitní kanceláře TOMPAT spol. s r.o. Specializuji se na prodej objektů k bydlení a rekreaci ve středních Čechách, ale úspěšně jsem prodal desítky nemovitostí i v Praze. Kromě zprostředkování prodeje nemovitostí se zabývám také vlastními investicemi do nemovitostí. Jedná se o výstavbu novostaveb bytových a rodinných domů nebo jejich rekonstrukce. Dále se zabývám i stavebním developmentem, pod čímž si můžete představit vytipování nových lokalit pro výstavbu, vypracování projektu a jejich následná realizace a prodej. V neposlední řadě se zabývám zpracováním cenových posudků na nemovitosti např. pro dědické řízení.

Realitní kancelář TOMPAT byla založená už v roce 1992 mým dědečkem, následně v ní působila moje maminka a já se stal jejím jednatelem roku 2006. Před nástupem do RK TOMPAT jsem dva roky působil v jiné realitní kanceláři jako makléř a v několika stavebních firmách na různých pozicích. Práce s nemovitostmi je nejen mojí celoživotní vášní, ale vášní celé naší rodiny. Nemáme vizi stát se velkou společností s desítkami či stovkami makléřů, kde kvalita jde na úkor kvantity. Každému klientovi se věnuji osobně, po důkladném seznámení se s podklady navrhnu nejlepší způsob prodeje, případně upozorním na nedostatky, které před prodejem odstraníme.

Abychom šli s dobou, zajímám se o využití moderních technologií i při prodeji realit. Ke každé nabídce pořizuji profesionální fotografie, po domluvě s prodávajícím umístíme reklamní banner, natáčím videoprohlídky, vytvářím home staging (příprava nemovitosti na prodej), vytvářím schématické půdorysy s 360° - panoramatickou fotografickou prezentací a 3D scan prodávané nemovitosti. Abych prodávanou nemovitost představil i ve vztahu k okolí, pořizuji profesionální letecké záběry z dronu.

Máme za sebou advokátní kancelář, která napíše kvalitní kupní smlouvu, finančního poradce, který umí v hypotékách doslova zázraky a tým lidí, kteří dělají ty nejlepší prezentace nemovitostí. Ale hlavně práci děláme profesionálně a srdcem. Zakládám si na maximální spolehlivosti, tak aby se na nás mohl každý zákazník s důvěrou obrátit znovu. To všechno najdete v RK TOMPAT na jednom místě.

Těším se na spolupráci :-)

Patrick Reichelt